Biuro księgowe łódź
Biuro rachunkowe łódź
Biura rachunkowe łódź
Łódź ksiegowość-rachunkowość

Languages
polish|english

not available english version
Dane kontaktowe:
Adres:
Radwańska 19/19
Łódźkod: 90-452
Telefony:
1. 42 633-81-83
2. 42 637-24-74
Fax:
1. 42 637-24-74 wewn. 23
Email:
acta@wp.pl
Godziny otwarcia:
Mon- fri 10-18

Dane do przelewów:
Multibank

CENNIK

Ceny usług księgowych ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta w drodze negocjacji.
Poniższe wartości mają charakter orientacyjny.
RYCZAŁT/KARTA PODATKOWA REJESTRY VAT - 200,00 zł netto

KSIĄŻKA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW - 300,00 zł netto
KSIĘGI HANDLOWE - 1000,00 zł netto
OBSŁUGA KADROWA - 25,00 zł netto za 1 pracownika
PEŁNA OBSŁUGA KADROWA - 60,00 zł netto za 1 pracownika

Dla podmiotów gospodarczych, które zawierają umowy na prowadzenie ksiąg rachunkowych i książki przychodów i rozchodów szeroki zakres usług doradztwa podatkowego i prawnego świadczymy nieodpłatnie.


WAŻNE - Nie kieruj się wyłącznie ceną!

Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych to misja, a nie byle jaka chałtura. Wykonywanie tego zawodu jest możliwe wyłącznie na podstawie państwowych uprawnień. Osoby go wykonujące winy pracować w sposób rzetelny, profesjonalny i odpowiedzialny. Nadrzędnym zadaniem winno być działanie w sposób etyczny i godny zaufania.


Niska cena to niska jakość, tym samym niebezpieczeństwo Twoje i Twojego otoczenia (bliscy, pracownicy, kontrahenci, itp.).


Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją, gdy „specjalista” w biurze rachunkowym dokonuje rozliczeń np. 30 podmiotów gospodarczych. Prosimy oceń realnie, czy możliwe jest wówczas rzetelne, profesjonalne i odpowiedzialne wykonanie usług. W naszym przekonaniu - NIE.


Ponosimy odpowiedzialność materialną za ewentualne błędy przez Nas popełnione. Ustawicznie kształcimy się i podnosimy kwalifikacje. Opłacamy składki członkowskie w zrzeszeniach i instytucjach zawodowych. Korzystamy z usług wyspecjalizowanych operatorów informatycznych i serwisów prawnych i podatkowych.


Bezpieczeństwo!

Zaufaj specjalistom. Działamy wyłącznie w Twoim interesie. Optymalizacja działań w Twojej firmie, profesjonalny sposób ich rozliczenia, wymaga poświęcenia czasu Tobie i Twoim zamierzeniom. Bezpieczeństwo i pewność, że obsługa podatkowo-księgowa prowadzona jest w fachowy i profesjonalny sposób ma swoją cenę. W porównaniu ze szkodami, jakie może przynieść podjęcie niewłaściwych decyzji lub skorzystanie z usług osoby nie posiadającej uprawnień - jest to cena naprawdę niewielka. To nie jest luksus to cena za bezpieczeństwo.

Działamy na rynku od 1995 roku. Posiadamy wszelkie uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wykonywania zawodu doradcy podatkowego.